Завантаження

ДОПОМОГА У ВИБОРІ ТА КУПІВЛІ ЖИТЛА

Купівля та Виплати

Про Купівлю

Наш професійний колектив центру продажів чекає на вас 7 днів на тиждень і 11 годин на добу.
Тут ви можете:
- ознайомитися з плануванням квартир;
- отримати кваліфіковану консультацію спеціалістів центру;
- у супроводі нашого менеджера здійснити екскурсію на будмайданчик майбутньої домівки .

Умови Купівлі

Коли рішення про купівлю квартири в житловому комплексі Muller Haus прийнято, Вам необхідно відвідати офіс відділу продажу, де кваліфікований персонал допоможе підібрати оптимальний варіант і оформити угоду.

Звертаємо вашу увагу на те, що будь-який вподобаний варіант ви можете забронювати строком на 5 днів. Ця опція не передбачає додаткових витрат з боку клієнта. Можливий варіант броні й на більш тривалий період, - 14 календарних днів *. Коли рішення про покупку квартири прийнято: - покупцю, з оригіналом паспорту та ідентифікаційного коду, потрібно прибути до центру продажів, де спеціаліст центру ознайомить вас із умовами договору; - звертаємо вашу увагу, що потреби у довідці про доходи немає, бо банки не приймають участі в угоді. Після введення будинку в експлуатацію (строк та умови визначені в договорі), ви отримуєте Витяг з Держ.реєстру речових прав на нерухоме майно. * - уточнюйте подробиці у менеджерів центру продажів.

Умови Виплат

У Вас є можливість придбати квартиру в ЖК Muller Haus в розстрочку від забудовника на вигідних умовах. В розстрочку пропонуються різні типи квартир різної площі та цінової категорії.

Також ми пропонуємо гнучкий графік платежів і можливість оплатити всю вартість достроково. При цьому Ви не несете додаткові витрати з оформлення застави, сплати комісійних, як при оформленні іпотечного кредиту в банках.

Купити квартиру в розстрочку від забудовника – оптимальне вирішення житлового питання на сьогодні. Надійність і пунктуальність забудовника підтверджені бездоганною репутацією, швейцарським іменем і успішним досвідом реалізації низки будівельних проектів.

Відділ продаж

Т.: 044 392 01 01,

Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 119

Графік роботи:

Пн-Сб : з 9:00 до 20:00

Нд : з 9:00 до 19:00

Закажите обратный звонок
captcha
отправить запрос