Завантаження

Про Забудовника

BD Holding - будівельно-девелоперський холдинг, який спеціалізується на послугах з управління проектами будівництва, починаючи від концепції будівництва і закінчуючи післяпродажним сервісом. Холдинг об'єднує 10 українських компаній і працює на ринку з 2010 року. Серед реалізованих проектів - ЖК "Празький квартал",
ЖК "Львівський", ЖК "Аметист", ЖК "Echo park" і житлова програма "Европейка". Всього за роки роботи на ринку компанія побудувала і ввела в експлуатацію близько 70 будинків.

Building Development Holding

Відмітна особливість девелопера – використання в будівництві тільки перевірених європейських технологій та сертифікованих матеріалів. Компанія займається не тільки житловим, а й комерційним будівництвом, а також надає супутні послуги іншим забудовникам: проектування, дизайн та юридичний супровід проектів.

Безумовною перевагою Building Development Holding є раціональне використання ресурсів і оптимізована система бізнес-процесів, від архітектурних рішень до логістики і роботи з підрядними організаціями, що дозволяє забудовнику впевнено конкурувати на ринку

Філософія

Філософія компанії базується на ключових європейських цінностях – бездоганній якості і рівні сервісу, надійності і пунктуальності. В основі діяльності – клієнтоорієнтований підхід і комплексні рішення: кожен житловий комплекс - це продумана, оптимально упорядкована територія з розвиненою інфраструктурою, громадським транспортом в пішої доступності та власною обслуговуючою організацією.

Розташування

Приміське розташування житлових комплексів дає можливість зануритися в розслаблюючу атмосферу природи і тиші всього в декількох кілометрах від галасливого мегаполісу з усіма атрибутами заміського життя: ліс, озеро, паркова зона, затишні закриті дворики, мальовничі зони відпочинку.

Особливості

Особливу увагу компанія приділяє соціальної відповідальності. Поряд з благоустроєм безпосередньо житлових комплексів, Building Development Holding працює над розвитком усього житлового району Петропавлівська Борщагівка. Силами забудовника оновлена магістральна дорога, збільшений в 2 рази районний дитячий сад, облаштовані парки і спортивні майданчики.

image
Житловий комплекс BD Holding отримав визнання престижної европейської премії у сфері нерухомості та девелопменту The European Property Awards (Лондон) і отримав статус «Highly recommended» одразу в двох номінаціях — Residential Development и High-rise Development)
image
36 зданих і заселених будинків за 5 років (з серпня 2011)
image
Заселено понад 3000 квартир Більше 5000 жителів проживають в наших комплексах.

Відділ продажу

тел.: 0443920101,

с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 119

e-mail: muller.haus@bdholding.ch

Графік роботи:

Пн-Сб : з 9:00 до 20:00

Нд : з 9:00 до 19:00

Замовляйте зворотній зв`язок
captcha
Відправити запит