Завантаження
с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 119, тел.: +38 044 392 01 01
15/03/2017

Building Development Holding добудує житловий комплекс «Сан Сіті»

BD Holding повідомляє про підписання договору з замовником будівництва житлового комплексу «Сан Сіті» * (м.Київ) компанією «Віста Комфорт». За умовами угоди холдинг виступить девелопером і забудовником трьох нових будинків. Будівельні роботи фахівцями компанії вже розпочато. Продаж квартир комплексу, який перейменований в Müller Haus, відкритий з середини березня поточного року.

«У нашій практиці – це перший подібний проект, коли ми фактично підхоплюємо недобудований житловий комплекс. В рамках угоди наша компанія взяла на себе зобов’язання не просто побудувати три нових будинки, а й реалізувати генеральний план комплексу в цілому, який припускав дитячі майданчики, зелені зони для відпочинку, облаштування під’їзних шляхів. Здача в експлуатацію першого будинку запланована на 3-й квартал 2018 року »- зазначив керівник департаменту продажів BD Holding Станіслав Шапаренко.

Müller Haus – житловий комплекс класу «комфорт», який знаходиться в Києво-Святошинському районі, с. Петропавлівська Борщагівка. У комплексі планується 546 квартир (1, 2, 3, 4 і 5-ти кімнатних) площею від 32 до 115,4 кв.м.

* Замовником житлового комплексу «Сан Сіті», який розташовується в Києво-Святошинському районі міста, виступає компанія «Віста-Комфорт». Навесні минулого року введені в експлуатацію 2-а з 5-ти запланованих генеральним планом житлових об’єктів. Раніше забудовником об’єкта виступала компанія «Укрбудінвест & Ко».

Поширити