Завантаження
с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 119, тел.: +38 044 392 01 01
ЗРУЧНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ

Про Житловий Комплекс

Чому Müller Haus?

Житловий комплекс Müller Haus поєднує декілька безумовних переваг. Якщо ви втомились від міського галасу, проте не готові поступитись міським комфортом та інфраструктурою – тоді це до нас! Місце розташування – жваве передмістя, транспортні артерії, екологічно чиста місцевість.

Історія

Уявляючи те, яким має бути житловий комплекс у центрі передмістя, ми згадали історію "мірошника" - заможної людини, яка мала свій млин, який розташовували на перехресті основних доріг місцевості. "Müller Haus" - це житло "економ" класу на перехресті доріг с. Петропавлівська Борщагівка

Особливості

В архітектурному стилі, ми надихались архітектурою стилю "фахверк". Фахверк (від нім. Fachwerk, від Fach - панель, секція і Werk - справа, спорудження) - це тип архітектурної конструкції, при якій несучою основою будівлі стає каркас з горизонтальних, вертикальних і похилих елементів з бруса різних хвойних порід. Проміжки між брусами заповнювалися каменем, цеглою, глиною та іншими будівельними матеріалами, а потім штукатурились. При цьому несучі балки залишалися видно зовні і, зорово розділяючи стіни будівлі, надавали йому характерного вигляду і особливої ​​виразності, яка стала головною архітектурною особливістю цього стилю.

Характеристики комплексу

Надійність

Компанія - забудовник, що побудувала і ввела в екслуатацію більше 70 будинків.

Розташування

Центр передмістя із швидким доступом до міської інфраструктури та громадського транспорту

Планування

Зручні просторі квартири. Різноманітність і продуманість планувань. Місткі гардеробні. Панорамні вікна. Дворівневі квартири.

Інфраструктура

Великий ТЦ, супермаркети, спортклуб із басейном, школи і садки в пішій доступності, парк, ліс і озеро.

Відділ продажу

Тел.: +38 044 392 01 01

Адреса:

Київська обл.

Києво-Святошинський р-н.

с. Петропавлівська Борщагівка

вул. Соборна, 119

Графік роботи:

Пн. - Пт.: з 10:00 до 19:00

Сб. - Нд.: з 10:00 до 18:00

Замовляйте зворотний зв'язок
captcha
Надіслати запит