Завантаження

Про Забудовника

BD Holding – будівельно-девелоперський холдинг, який спеціалізується на послугах з управління проектами будівництва, починаючи від концепції будівництва і закінчуючи післяпродажним сервісом. Холдинг об'єднує 10 українських компаній і працює на ринку з 2010 року. Серед реалізованих проектів - житловий комплекс «Празький квартал» (8 багатоповерхових будинків), житловий комплекс «Львівський» (більше 15 зданих в експлуатацію будинків зі своєю обслуговуючою організацією). Також в портфелі компанії ЖК «Аметист», Echo park і житлова програма «Европейка». Всього за роки роботи на ринку компанія побудувала та ввела в експлуатацію 70 будинків.

Building Development Holding

Відмітна особливість девелопера – використання в будівництві тільки перевірених європейських технологій та сертифікованих матеріалів. Компанія займається не тільки житловим, а й комерційним будівництвом, а також надає супутні послуги іншим забудовникам: проектування, дизайн та юридичний супровід проектів.

Безумовною перевагою Building Development Holding є раціональне використання ресурсів і оптимізована система бізнес-процесів, від архітектурних рішень до логістики і роботи з підрядними організаціями, що дозволяє забудовнику впевнено конкурувати на ринку житла різних класів - від «Економ» до «Комфорт +».

Філософія

Філософія компанії базується на ключових європейських цінностях – бездоганній якості і рівні сервісу, надійності та пунктуальності. В основі діяльності – клієнтоорієнтований підхід і комплексні рішення: кожен житловий комплекс – це продумана, оптимально упорядкована територія з розвиненою інфраструктурою, громадським транспортом в пішій доступності та власною обслуговуючою організацією.

Розташування

Житлові комплекси розташовані серед гармонійної атмосфери природи й тиші лише в декількох кілометрах від галасливого мегаполісу, що дозволяє насолодитися усіма атрибутами заміського життя – лісом, озером, парковою та мальовничими зонами відпочинку, затишними закритими двориками.

Особливості

Особливу увагу компанія приділяє соціальній відповідальності. Разом із благоустроєм безпосередньо житлових комплексів Building Development Holding працює над розвитком інфраструктури усього села Петропавлівська Борщагівка. Силами забудовника оновлена магістральна дорога, збільшений вдвічі сільський дитячий садок, облаштовані парки і спортивні майданчики.

image
Житловий комплекс BD Holding отримав визнання престижної європейської премії у сфері нерухомості та девелопменту – The European Property Awards (Лондон), а також статус Highly recommended одразу в двох номінаціях – Residential Development и High-rise Development)
image
70 зданих і заселених будинків за 6 років існування компанії
image
Заселено понад 3000 квартир. Більш ніж 5000 жителів проживають у наших комплексах.

Центр продажів

Тел.: 044 392 01 01,

Київська обл., Києво-Святошенський р-н., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 119

Графік роботи:

Пн. - Пт.: з 10:00 до 19:00

Сб. - Нд.: з 10:00 до 18:00

Замовляйте зворотний зв'язок
captcha
Надіслати запит