Завантаження
с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 119, тел.: +38 044 392 01 01

Хто Ми?

Будівельно-девелоперський холдинг, що спеціалізується на послугах з управління проектами будівництва, починаючи від концепції будівництва і закінчуючи післяпродажним сервісом.

Спеціалісти компанії побудували понад 70 будинків з 2010 року у 5 житлових комплексах:

Празький квартал

Львівський

Аметист

Echo park

Житлова програма Европейка

BD Holding

Експерти кожної ланки BD Holding від проектування, виробництва, оформлення, будівництва до обслуговування працюють, як одне ціле. Бо всі ми об’єднані єдиною метою - будувати на відмінно з плюсом кожен квадратний метр вашої оселі.

Нагороди

Завдяки ефективній та якісній роботі наших спеціалістів, високого рівня сервісу обслуговування, компанія займає одну з лідерських позицій на ринку забудовників Київської області. Крім того, у 2016 році BD Holding з проектом “Echo park” став призером престижної європейської премії у сфері нерухомості та девелопменту “The European Property Awards”, а в 2015 - відмічений премією Девелопера Року (Український Будівельний Олімп).

Розташування

Житлові комплекси розташовані серед гармонійної атмосфери природи й тиші лише в декількох кілометрах від галасливого мегаполісу, що дозволяє насолодитися усіма атрибутами заміського життя – лісом, озером, парковою та мальовничими зонами відпочинку, затишними закритими двориками.

Особливості

Особливу увагу компанія приділяє соціальній відповідальності. Разом із благоустроєм безпосередньо житлових комплексів BD Holding працює над розвитком інфраструктури усього села Петропавлівська Борщагівка. Силами забудовника оновлена магістральна дорога, збільшений вдвічі сільський дитячий садок, облаштовані парки і спортивні майданчики.

image
Премія The European Property Awards (Лондон) Премія Український будівельний олімп "Девелопер року - 2017"
image
70 зданих і заселених будинків за 7 років існування компанії
image
Заселено понад 3000 квартир. Більш ніж 10 000 жителів проживають у наших комплексах.

Відділ продажу

Тел.: +38 044 392 01 01

Адреса:

Київська обл.

Києво-Святошинський р-н.

с. Петропавлівська Борщагівка

вул. Соборна, 119

Графік роботи:

Пн. - Пт.: з 10:00 до 19:00

Сб. - Нд.: з 10:00 до 18:00

Замовляйте зворотний зв'язок
captcha
Надіслати запит