Завантаження
с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 119, тел.: +38 044 392 01 01
11/04/2018

Купуєш квартиру – отримуєш у подарунок систему «розумний дім»

  • Головна
  • Новини
  • Купуєш квартиру – отримуєш у подарунок систему «розумний дім»

Ми пропонуємо нову цікаву пропозицію – кожен покупець квартири у ЖК Muller Haus гарантовано отримує у подарунок систему «розумний дім» LifeSmart. Дана пропозиція діятиме усього 30 днів – з 10 квітня по 10 травня 2018 року.

Система розумного дому легко керується зі смартфону та не потребує спеціальних технічних знань. Потрібно лише встановити спеціальний застосунок LifeSmart, налаштувати індивідуально, під ваші потреби, керування розумним домом.

Придбавши квартиру у житловому комплексі Muller Haus ви отримуєте новий рівень комфорту, безпеки та енергозбереження.

До системи «розумний дім» LifeSmart входить набір датчиків: датчик руху, датчик відкриття вікна/дверей, датчик протікання води, центральний пульт управління, камера спостереження.

Можливості системи «розумний будинок» багатогранні. Наприклад, якщо ви знаходитесь далеко від дому, ви завжди можете спостерігати за тим, що відбувається під час вашої відсутності з допомогою допоміжних пристроїв комп’ютера або мобільного телефону, підключеного до системи. А в разі виникнення небезпечної ситуації – небажаного вторгнення до вашого помешкання, система сповістить вас про це. Також програма негайного оповіщення зреагує і в тому випадку, якщо в будинку несподівано протечуть труби.

Система «розумний будинок» робить житло максимально зручним, комфортним і безпечним. Завдяки технічній досконалості, вона значно спрощує життя людини, економлячи при цьому час і енергетичні ресурси.

Деталі про наявність квартир та ціни дізнавайтеся у відділі продажу Muller Haus або за телефоном 044 392 01 01.

Поширити